Opinia z grupy Dobczyce 1

Jestem zadowolona, każde pytanie, wątpliwości są rozwiązywane, byłoby fajnie gdyby można kontynuować zajęcia w roku następnym.

Opinia z grupy Toruń 15 (2)

Program Europejskiego Instytutu Edukacji Engram jest bardzo doskonale opracowany, materiały przeznaczone dla uczestników w bardzo przystępny sposób zrobione. Syn bardzo chętnie uczestniczył w zajęciach, natomiast nie wykorzystuje ich w codziennej nauce. Na pewno ponownie zapisałabym syna na te zajęcia.

Opinia z grupy Wrocław 41

Dzieci chętnie chodziły na zajęcia i nigdy nie mówiły, że było nudno. Zauważyłam, że zajęcia przyczyniły się do szybszego zapamiętywania materiału. Prowadząca według moich dzieci była konkretna, dobrze przygotowana do zajęć.

Opinia z grupy Wrocław 41 (2)

Bardzo przydatne techniki, która ja jako rodzic poznałam dopiero na studiach – podczas aktywności poza-akademickiej. W szkole małe są szanse na nauczenie się np. map myśli, a doskonale ułatwia to robienie notatek. Jest bardzo przydatne. Warto rozważyć przygotowanie programu umożliwiającego kontynuację, aby można było utrwalać techniki z trenerem. Obawiam się, że jeśli nie będzie regularnych spotkań – ta wiedza może umknąć lub mocno się skurczyć.

Zobacz gdzie jesteśmy


 

Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybki angielski w mediach