Opinia z grupy Kraków 175 (1)

Program ciekawy, prowadzony profesjonalnie przez trenera, podręczniki dostosowane do zakresu inteligentnego pojmowania określonych zagadnień. Reszta zależy do uczestnika, na ile solidnie traktuje trening w domu.

Opinia z grupy Kraków 175 (2)

Powinno się wdrożyć zajęcia w program nauczania szkolnego, ponieważ jeżeli dziecko pracuje systematycznie przynosi to niesamowite efekty.

Bożena Białek

Po warsztatach Natalia moim zdaniem jest bardzo systematyczna. W szkole raczej nie ma kłopotów. Po zajęciach lubi czytać - co wcześniej było problemem. Czytając jeszcze zmienia końcówki, ale to musi cały czas ćwiczyć. Bałam się, że Natalia nie da sobie rady. Ale cały czas Natalia samodzielnie ćwiczy, sama odrabiała zadania z warsztatów, moja pomoc była znikoma. Zrobiła się bardzo spostrzegawcza.

Alicja Burdzy

Zajęcia rozwijają wyobraźnię Ani. Zauważyłam, że Ania w szkole wykorzystuje poznane techniki w szczególności mapy myśli. Ania ma trudności w uczeniu się na pamięć długich wierszy np. Inwokacji - mam nadzieję, że dalsze warsztaty rozwiążą ten problem. Ania ma problemy z ortografią - czekamy na dalsze warsztaty, bo takie zajęcia wizualne także są planowane. Bardzo dziękuję za przełożenie terminu ostatnich zajęć na 14 grudnia.  Ania bardzo lubi startować w konkursach na Strefie Ucznia bawi się, uczy i zdobywa niespodzianki - konkursy są świetnym pomysłem do ćwiczeń przez zabawę. Mam nadzieje, że udział w warsztatach, nauka różnych technik zapamiętywania będzie inwestycją, która przyniosła efekty i będzie dalej procentować w dalszej nauce tzn. - będzie jej łatwiej uczyć się.

 

 

Opinia z grupy Kraków 180

Program Engram wspierał moją córkę w pozyskaniu umiejętności uczenia się. Po zakończeniu części warsztatowej wydaje się, że część efektów została osiągnięta.

Zosia potrafi uczyć się bardziej efektywnie.

Zobacz gdzie jesteśmy

 

Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybki angielski w mediach