Opinie dorośli

Opinia z grupy Wrocław 75

EIE Engram jest dobrym pomysłem na szybsze i trwałe oraz skuteczne uczenie się. Wspiera edukację na każdym jej szczeblu. Dodaje pewność siebie, a przy okazji zapewnia dobrą zabawę.

Opinia z grupy Wrocław 75
Opinia z grupy Krotoszyn 10

Program rozwija pamięć, systematyczne korzystanie z sposobów zapamiętywania pozwala na efektywniejszą naukę, szybsze czytanie.

Opinia z grupy Krotoszyn 10
Opinia z grupy Krotoszyn 10 (2)

Jako rodzice dziecka uczestniczącego w programie EIE Engram mamy na jego temat bardzo pozytywną opinię. Zajęcia prowadzone w atrakcyjny sposób przez charyzmatycznych trenerów. 10 warsztaty dały zauważalne efekty. Aż żal, że tego typu zajęcia nie są zajęciami obowiązkowymi w szkołach państwowych. Trenerzy pokazują jak się uczyć w łatwy i przyjemny sposób.

Opinia z grupy Krotoszyn 10 (2)
Opinia z grupy Krotoszyn 10 (3)

Europejski Instytut Edukacji Engram - "Ucz się Inteligentnie" umożliwił mojemu dziecku szybkie i efektywne przyswajanie i zapamiętywanie nowych informacji. Poznane formy uczenia się i metoda haków, łańcucha, mapy myśli ułatwiła mojemu dziecku efektywną naukę. Uczyło się szybko, zapamiętywało wiele cennych informacji w postaci notatki nielinearnej i otrzymywało dobre oceny. Potrafiło szybko odtwarzać informacje, które przekazywali nauczyciele na różnych przedmiotach nauczania np. szybko uczyło się słówek z języka angielskiego na zasadzie skojarzeń. Na lekcjach przyrody szybko zapamiętywało kolejność narządów w układach wewnętrznych, a na historii daty. Dziecko uczy się szybko i łatwo odtwarza zdobyte informacje, a przede wszystkim potrafi korzystać z poznanych metod inteligentnego uczenia się na wszystkich przedmiotach.

Opinia z grupy Krotoszyn 10 (3)